Phax mayo ve Bikini Modelleri

Phax mayo ve Bikini Modelleri

Dünyaca ünlü mayo ve bikini markası olan Phax 2010 ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Phax’ın web sitesinden almış olduğum resimler ile Phax 2010 mayo modellerine bakabilirsiniz.  Mayo ve bikini modelleri bakımından zengin koleksiyona sahip olan Phax mayo ve Bikini Modellerini sizlerle paylaşıyorum.

Devamını oku

2010 Mayo bikini modelleri

2010 Mayo bikini modelleri

Daha önceki yazılarımızda sizlere Mayo Modelleri, Penti 2010 Mayo Modelleri, Kom mayokini modellerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise 2010 mayo bikini modellerini paylaşacağım.  2010 mayo bikini modelleri çok çeşitliliği ile her kadının vücuduna uygun modelleri vardır. 2010 mayo bikini modelleri seçilirken genellikle yan kısımlarda delikli modeller tercih edilmektedir.

Devamını oku

Mayo Modelleri

Mayo Modelleri

Daha önceki yazımızda penti mayo modellerini tanıtmıştık. Bu yazımızda ise h&m mayo modellerini tanıtacağım…H&M mayo modelleri ile yaz sezonuna merhaba dedi. Cıvıl cıvıl olan mayo modelleri ile sahildeki tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.H&M 2010 yılı mayo modelleri ile mağazalarında alıcılarını bekliyor. Mayo modelleri 2010 yılında da genellikle açık renkli desenlerle kaplanmış. Yüzlerce mayo modelleri arasından kendinize uygun olan mayo modelini aşağıdaki resimlerden seçebilirsiniz.

Devamını oku